prosim o radu

1 Počet odpovědí:
dobry den
jsem po ASK L. kolene 5.6.2017.kde leze LCA, drobna leze lat. menisku, hypertrofie hoffova telesa,plika
momentalne rozhejbavam koleno uz sem si rikal ze se to zlepsuje bohuzel dnes mi tam neco preskocilo a v sede kdyz nohu nezatezuji tak je ohyb v koleni dobry ale pri chuzi a nebo pri ohybu nohy kdyz lezim a zvednu ji tak se mi koleno blokuje dvakrat ho ohnu a potreti to nejde kontrolu mam u ortopeda az za dva mesice tak nevim jestli ho mam s tim otravovat nebo to odezni nak samo dekuji za odpoved
Dobrý den,
předpokládám, že kolenní kloub byl při operační artroskopii důkladně prohlédnut a všechny rizikové části posouzeny. Tedy jiné poškození, než je uvedeno, by být nemělo.
Pokud jste měsíc po zákroku a objevují se popsané potíže, nemusí to znamenat závažný problém. Kontrola až za 2 měsíce mi připadá dlouhá, zvláště když pooperační stav není uspokojivý. Navrhoval bych navštívit lékaře, co Vás operoval. Koleno je třeba vyšetřit a pokud nebude zjištěna nějaká komplikace, považoval bych za vhodnou rehabilitaci k rozcvičení a posílení kolene. Návrat do normálnho stavu a plné zátěže
po operaci trvá někdy déle a chce to jistě trpělivost.
S pozdravem Jíra