Problem ve vztahu

1 Počet odpovědí:
Dobrý den potřeboval bych poradit co mam dělat už jsem docela zoufalej z toho co se děje. Mam přítelky s kterou jsme rok ma malyho syna a do nedávna nám to bez problému klapalo ale nevim proč ale pořád mam pocit že ji ztracim vim že by mě nikdy nepodvedla ale jelikož jezdim s kamionem tak nejsem moc doma a když přijedu tak je všechno fajn ale najednou se kvuli blbosti začnem hádat . Třeba ji někdo napíše a ja hned jak stíhačka kdo to byl atd. A tim jsou pak ty hadky, teď mi řekla že jestli se nezměnim tak že odemně odejde a to ja nechci, nechci ji ztratit. Mohl by jste mi stim mym chovanim nejak poradit prosim
Zdravím Vás, obtíže, které popisujete bývají velmi časté u párů, které nemají možnost trávit společný čas, či z různých důvodů nesdílí běžné denní starosti a radosti. Pravděpodobně je obtížné se na Vaší straně vyvarovat nadměrné kontroly partnerky, plynoucí z Vašich obav, či nejistot. Mám za to, že pokud se rozhodnete a vyhledáte pomoc v podobě individuálního, nebo párového poradenství, budete schopni Vaše obtíže ve vztahu ustát v horizontu několika sezení.