Před pul rokem jsem si obratil kotnik při fotbale okamzitě kotnik natekl jak balon. Okamžitá návštěv

2 Počet odpovědí:
Před pul rokem jsem si obratil kotnik při fotbale okamzitě kotnik natekl jak balon. Okamžitá návštěva chirurgie(stalo se to v sobotu). Tři dny na to jsem byl na ortopeii Pan doktor mě vyšetřil a byl mi proveden rtg držený snímek.Pan doktor vyhodnotil ze není potřeba operace nasazena oddělávací ortéza cca 5 týdnu jsem byl propustěn . Nyní jak šel měsíc za měsicem tak kotnik furt trochu bolel až jsem před tydnem musel znovu navštívit pana doktora na ortopeii kde mi bylo řečeno ze se s kotnikem už neda nic dělat že je to trvale akorát ze mam v kotníku vodu ze mi to muže vytáhnout .Nyní muj problém co jsem vysvětloval i panu doktorovy ,kotnik mam uvolněny např:při chuzi jse mi dokaze zaseknout a ja se musím zastavit zakvedlat s nohou aby se dal zpět a muzu jit , nyní posledni tyden velka bolest i při chuzi , potnik mam stále furt nafouknuty ,oproti zdravému mi prijde ze v něm mam i něco zatvrdle.Rad bych se zeptal a poprosil o radu jestli je to normální a jestli radsi navštívit jiného ortopeda.Vim ze už asi nebude jako dřív ale když udelam bezbolestný rozsah 1/3 oproti zdravemu kotníku a při chuzi to dost bolí tak to není v pořadku. Děkuji hrozně moc za každou odpoved.
dobrý den, to jistě není v pořádku a návštěvu jiného ortopeda doporučuji. Může jít o poranění kloubní chrupavky (blokády) a vazů (nestabilita). JD