Poúrazová epilepsie

1 Počet odpovědí:
Vážená pani doktorko, je mi 40 let a obracím se na Vás jelikož už nevím jak dál. Léčím se v Motole s epilepsii, ale jsem nespokojená. Pan doktor je velmi laxní, jen zkouší další a další léky, a navyšuje mi dávky. Mám poúrazovou epilepsii(4 roky) kdy mám především velké záchvaty do bezvědomí. Intervaly cca 2 měsíčně. Bohužel nemám auru. Mimo jiné se léčím na Crohnovu chorobu a glomerulonefritidu.Ta epilepsie mě moc trápí. Prosím, můžete mi pomoci?? Moc děkuji
Gabriela J.
Paní Gabrielo, některé epilepsie je velice těžké kompenzovat tak, aby záchvaty vymizely. V takovém případě přebírají pacienty do péče ve specializovaných centrech. Motol je jedním z nejlepších epileptologických center v ČR. Mají lepší možnosti výběru léků. Proto budte trpělivá, určitě pro vás hledají nejlepší řešení. Přeji vám, aby byla léčba ještě úspěšnější.