Potrebuji lekarske potvrzeni ve kterem bude Jake meli me deti posledni ockovani .chtela bych vedet c

6 Počet odpovědí:
Potrebuji lekarske potvrzeni ve kterem bude Jake meli me deti posledni ockovani .chtela bych vedet co k tomu potrebuji.
Dobrý den, pokud jste náš pacient, tak se zastavte v ordinaci a potvrzení Vám vystavíme. Jinak očkování byste měli mít zapsaná v očkovacím průkaze.