Plastická operace - gynekomastie

Dobrý den,

rád bych se informoval ohledně možnosti korekce gynekomastie v oblasti Ostravy. Je mi 21 let, muž a jsem sportovní postavy, v oblasti prsou tedy nemám žádný přebytečný tuk - pouze jsem byl diagnostikován s lehkou gynekomastií (zvětšené mléčné žlázy) a mám tudíž nepříjemně vypouklé bradavky (souměrně na obou stranách). Byl bych vděčný za doporučení plastického chirurga (Ostrava) a popřípadě odhad výsledné ceny (preferuji lokální anestézii).

Děkuji za odpověď.

MUDr. Tomáš Kempný
MUDr. Tomáš Kempný Plastický chirurg Zlín
Dobrý den, je nutno se vidět nejprve na konzultaci. Tuto Vám mohu nabídnout na Klinice Medicent Na čtvrti 22, Ostrava Hrabůvka.

Prim. MUDr. Igor Janík, Ph.D.
Prim. MUDr. Igor Janík, Ph.D. Chirurg, Plastický chirurg Ostrava
Zdravím Vás , operace gynekomastie bez nadbytečné tukové tkáně u nás na klinice LLC provádí prim.Dr.Vřeský . Má s tímto typem operací rozhodně největší zkušenosti. Můžete se k němu rovnou telefonicky objednat na vstupní konzultaci na recepci .
S pozdravem Dr. I.Janík

MUDr. Taisir Zakout
MUDr. Taisir Zakout Plastický chirurg Ostrava
Dobrý den,

na naší klinice v centru Ostravy- Tyršova 9 provádíme operaci gynekomastie poměrně často. Ceny a další informace najdete na naších stránkách Cleopara Clinic. Pokud budete mít zájem, kontaktujte nás přes naše stránky a sestry Vám zavolají a objednají Vás ke konzultaci.

S pozdravem Dr. Zakout,Cleopatra Clinic

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku

All the contents published in DocPlanner.com are informative and in no case, must be considered a substitute for medical advice.