Dobrý den,

rád bych se informoval ohledně možnosti korekce gynekomastie v oblasti Ostravy. Je mi 21 let, muž a jsem sportovní postavy, v oblasti prsou tedy nemám žádný přebytečný tuk - pouze jsem byl diagnostikován s lehkou gynekomastií (zvětšené mléčné žlázy) a mám tudíž nepříjemně vypouklé bradavky (souměrně na obou stranách). Byl bych vděčný za doporučení plastického chirurga (Ostrava) a popřípadě odhad výsledné ceny (preferuji lokální anestézii).

Děkuji za odpověď.
MUDr. Tomáš Kempný
MUDr. Tomáš Kempný
Plastický chirurg
Zlín
Dobrý den, je nutno se vidět nejprve na konzultaci. Tuto Vám mohu nabídnout na Klinice Medicent Na čtvrti 22, Ostrava Hrabůvka.

Prim. MUDr. Igor Janík
Prim. MUDr. Igor Janík
Chirurg, Plastický chirurg
Ostrava
Zdravím Vás , operace gynekomastie bez nadbytečné tukové tkáně u nás na klinice LLC provádí prim.Dr.Vřeský . Má s tímto typem operací rozhodně největší zkušenosti. Můžete se k němu rovnou telefonicky objednat na vstupní konzultaci na recepci .
S pozdravem Dr. I.Janík

MUDr. Taisir Zakout
MUDr. Taisir Zakout
Plastický chirurg
Ostrava
Dobrý den,

na naší klinice v centru Ostravy- Tyršova 9 provádíme operaci gynekomastie poměrně často. Ceny a další informace najdete na naších stránkách Cleopara Clinic. Pokud budete mít zájem, kontaktujte nás přes naše stránky a sestry Vám zavolají a objednají Vás ke konzultaci.

S pozdravem Dr. Zakout,Cleopatra Clinic

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.