Plastická operace - gynekomastie

Dobrý den,

rád bych se informoval ohledně možnosti korekce gynekomastie v oblasti Ostravy. Je mi 21 let, muž a jsem sportovní postavy, v oblasti prsou tedy nemám žádný přebytečný tuk - pouze jsem byl diagnostikován s lehkou gynekomastií (zvětšené mléčné žlázy) a mám tudíž nepříjemně vypouklé bradavky (souměrně na obou stranách). Byl bych vděčný za doporučení plastického chirurga (Ostrava) a popřípadě odhad výsledné ceny (preferuji lokální anestézii).

Děkuji za odpověď.

Tomáš Kempný

Dobrý den, je nutno se vidět nejprve na konzultaci. Tuto Vám mohu nabídnout na Klinice Medicent Na čtvrti 22, Ostrava Hrabůvka.

Igor Janík

Zdravím Vás , operace gynekomastie bez nadbytečné tukové tkáně u nás na klinice LLC provádí prim.Dr.Vřeský . Má s tímto typem operací rozhodně největší zkušenosti. Můžete se k němu rovnou telefonicky objednat na vstupní konzultaci na recepci .
S pozdravem Dr. I.Janík

Taisir Zakout

Dobrý den,

na naší klinice v centru Ostravy- Tyršova 9 provádíme operaci gynekomastie poměrně často. Ceny a další informace najdete na naších stránkách Cleopara Clinic. Pokud budete mít zájem, kontaktujte nás přes naše stránky a sestry Vám zavolají a objednají Vás ke konzultaci.

S pozdravem Dr. Zakout,Cleopatra Clinic

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Je téměř hotovo! Poskytněte prosím další informace. Díky nim budeme schopní lépe řešit vaše problémy.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku

Potřebujeme údaje o vašem umístění, abychom mohli vaši otázku poslat nejlepším odborníkům