operace kyčle

Dobrý den, mám coxartrozu obou kyčlí a u pravé kyčle mám velké bolesti i v klidu a v noci. Absolvovala jsem rehabilitace, které mi však nepomohly a bolesti mi ztěžují normální život, chodím již s hůlkou nebo s berlí, ale vzhledem k mému věku 52 let jsem se chtěla zeptat na operaci kyčelního kloubu na vašem pracovišti. Děkuji s pozdravem
Objednejte se ke mně na ambulanci do Motola, podíváme se na to.

Dobrý den, ano možné to je , nejlépe bude, když přijdete zkonsultovat celou situaci do ortopedické ambulance. O termín si zavolejte na telef. číslo ortopedické ambulance ON KLadno - najdete na stránkách, objednejte se ke mne - moje jméno je Jiří Boleslav. Eventuelně mužete navštívit ambulanci Kladno, VAšíčkova 3081, kde bývám čtvrtky odpoledne - lépe se objednat předem ambulance se jmenuje Platon s.r.o. Rád bych Vám poslal telefonní čísla, ale tento server mi nedovolí číslo zveřejnit, bohužel ani mail
Pokud máte nějakou předešlou dokumentaci či rtg, tak vemte s sebou. S pozdravem

Jiří Bolelsav
Paní promiňte, jsem ve věku 66 let a provádím pouze rehabilitační výkony- tedy neoperuji.
Obraďte se proto na klinické pracoviště. Dr P.Pelc