Odstranění bradavic

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
čtyřletý syn má na patě a na palci u nohy bradavice. Na začátku října jsme byly 2x na "vypalování", po druhé zkušenosti jsem syna již k "naší" paní doktorce nedostala (strašně se bojí). Vyzkoušeli jsme doma léčbu přípravkem Kolodium Forte - právě aplikujeme podruhé, mezitím jsme zkoušeli cca 14 dní "babskou radu" banánovou slupku, ale bradavice stále drží. Je nějaká další možnost jak se bradavic účinně a co nejrychleji zbavit?
Dobrý den. Můžete se zastavit se synem tento čtvrtek od 7:45-11hod. Šetrně se na bradavici podíváme a poradíme ,jak dál. S pozdravem sestra váchová