Odstranění bradavic

čtyřletý syn má na patě a na palci u nohy bradavice. Na začátku října jsme byly 2x na "vypalování", po druhé zkušenosti jsem syna již k "naší" paní doktorce nedostala (strašně se bojí). Vyzkoušeli jsme doma léčbu přípravkem Kolodium Forte - právě aplikujeme podruhé, mezitím jsme zkoušeli cca 14 dní "babskou radu" banánovou slupku, ale bradavice stále drží. Je nějaká další možnost jak se bradavic účinně a co nejrychleji zbavit?
Dobrý den. Můžete se zastavit se synem tento čtvrtek od 7:45-11hod. Šetrně se na bradavici podíváme a poradíme ,jak dál. S pozdravem sestra váchová

Dobrý den, aplikovala bych nejlépe dále Kolodium, imunitu můžete ještě podpořit např. užíváním imunoglukanů. Laserové ošetření bych u takto malého dítětě nechala až jako poslední možnost, aplikace lokální anestézie je také poměrně bolestivá a je nutná spolupráce pacienta. MUDr.Klézlová, MLC

Obdobné otázky