Mravenčení po celém těle

1 Počet odpovědí:
Dobrý den paní doktorko, již několik měsíců mě trápí mravenčení,které se mi stěhuje různě po celém těle,včetně obličeje a vlasové části.Je to pocit,jako když mě někdo šimrá peříčkem.Nejvíc to vnímám před spaním, když jsem v klidu.Na pár dní to třeba přejde a pak to začne znovu s různou intenzitou.Je to celkem nepříjemné, když nevím, proč se to děje.Poslední dobou mě i dost bolí hlava.Své obvodní lékařce jsem to říkala ,ale nevěnovala tomu pozornost.
Dg=netoxická struma,eufunkční,nález na c páteři,migrény,reflux.
Léky užívám Betaloc a apo-ome.
Děkuji za odpověd´.
Dobrý den. Zkuste brát tbl. magnesii lactici 2tbl. na noc a D vitamín. Pokud lék nepomůže, měla byste zkusit neurologické vyšetření.