Modelace prsou

3 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore,
přemýšlím o modelaci prsou, ale potřebuji poradit. Nyní mám košíčky tak D až E a prsa hodně povislá, ale ne v důsledku kojení ale už od puberty. Byla jsem už na jedné konzultaci v Opavě a tam mi doktor řekl, že doporučuje až po kojení. Bohužel s kojením to bylo horší, protože mám navíc i ploché bradavky takže dlouho trvalo než se malá přisála. Nemohla jsem kojit třeba v leže a navíc mám i takový psychický blok. Ale jelikož bychom chtěli ještě jedno miminko, tak jsem se chtěla zeptat jestli by modelace třeba nepomohla se miminku lépe přisát a i po psychické stránce nebo doporučujete opravdu až po dětech?
Děkuji a přeji hezký den, Iveta R.
Dobry den,
urcite preferuji osobni konzultaci,kdy bychom problali vse pro a proti. Je pochopitelne,ze dalsi kojeni muze povest k dalsimu poklesu prsou,takze otazkou,kdy dalsi tehotenstvi planujete,pokud v dohledne dobe,zak je lepsi s modelaci pockat. Pokud nemuzete ke konzultaci,tak lze emailem poslat fotky ke zhodnoceni. Prosim na email kliniky primo.

S pozdravem. Dr. Zakout,Cleopatra Clinic