Léčba akné- Aknenormin.

1 Počet odpovědí:
Dobrý den. Potřebovala bych se zeptat, zda předepisujete lék Aknenormin. Nyní vysvětlím- paní kožní lékařka mi předepsala pouze Acnatac, který akné nevyléčí, ale jen maskuje na čas a ještě s doplatkem 500 Kč- což by mi nevadilo, kdyby jsem se problémů zbavila- místo toho se mi akné přesouvá dále na tělo krk, záda - tam kde nemaži...Prosila jsem ji o předpis Aknenormin (protože mé kamarádce pomohl jenže ona navštěvuje kožní na Slovensku, kam se nedostanu), ale odmítla to s tím, že ho nepředepisuje. Se slovy, že jsem moc mladá a není to prý vhodné. Jenže je mi 23 let a akné se již po 10-letém trápení chci zbavit a ne ho jen krýt. Navíc mám 4-leté dítě a další neplánuji- nyní budu nastupovat zpět do práce a další dítě tedy nechystáme, což jsem pí doktorce řekla, protože to byl její hlavní argument, proč mne odmítla i přes to, že beru antikoncepci již od porodu. Proto Vás prosím o odpověď, protože nevím, proč, když existuje možnost zbavit se akné třeba i navždy bych toto nemohla zkusit. Vím, že nemusí pomocí každému, ale chtěla bych to vyzkoušet. Vřele Vam děkuji za pomoc, Renata
Dobrý den.Bude vhodná návštěva osobní. Aknenormin běžně předepisujeme, nesmíte být gravidní a kojit. jenom nyní bude již více sluníčka a Vy nesmíte na slunce. Proto je vhodnější nasadit léčbu na podzim. S pozdravem setra Váchová