Jaký máte přístup?

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,mám opravdu velke problemy se zuby na hornim patre,prakticky bych potrebovala nejmene ctyri zuby udelat nove,a take vytrhat vsechny ctyri zuby moudrosti....muj problem byl vzdy strach ze zubaru,a bohuzel tomu dost pridava chovani a pristup zubaru ke me,po tom,co vidi ze mam zuby v dezolatnim stavu....potrebuji zubare,ktery me pochopi a bude se ke me chovat jako k cloveku kterému chce pomoct,a nebude na me koukat jako na pritez....najdu toto u vas v ordinaci prosim?? Uz jsem zoufala....predem diky za odpoved
Dobrý den! Zavolejte nám prosím, přijd'te se s námi seznámit, probereme možnosti ošetření. První návštěvu jenom zjistíme jaké mate problémy. Nemáte se čeho bát. Příští návštěvu začneme nejjednodušším zákrokem abychom Vás na tom přesvědčili. Budeme se na Vás těšít. Dr. K.Trygub