Jak skončit s lhaním?

1 Počet odpovědí:
Dobrý den.
můj známý neustále lže - vytváří si svou realitu a věří svým lžím. Jsem z toho dost špatná, protože ani nedokáže vydržet v žádném zaměstnání a i když se snaží, tak ho po měsíci vykopnou, protože tam nechodí či lže. Chtěla bych mu pomoci, protože mi na něm velice záleží a je to skvělý člověk. Měl nějaké problémy v dětství a přála bych si, aby mu někdo s tím vším pomohl. A proto se ptám - dokážete to Vy?
Dobrý den,
děkuji za důvěru, se kterou se na nás obracíte.

Obtíže vašeho známého, tak jak je popisujete, mají pro něj jistě nějaké opodstatnění a důvod, určitě je možno domluvit si termín setkání a domluvit se na spolupráci, předejte prosím dotyčnému kontaktní informace a dohodneme se na setkání.
S pozdravem a přáním hezkých dní Martin Štolfa