Dobrý večer, uz skoro 5 měsíců mě bolí na klíční kosti a směrem k rameni a začalo i od klíční kosti

3 Počet odpovědí:
Dobrý večer, uz skoro 5 měsíců mě bolí na klíční kosti a směrem k rameni a začalo i od klíční kosti do prsa pálení. Doktorka mi dala leky proti zánětlivé a na bolest tak ty jsem vybrala a bolest je stále, doktorka to chce klid. Poradíte co stím? Děkuji Lucie
Dobry den, duvodu muze byt cela řada. Vsechny diagnosticke moznosti ma Vas prakticky lekar, zkuste se jeste zastavit za ni. Pokud je to leva strana, zvazil bych pro jistotu i vysetreni kardiologicke. Je treba detailnejsi diagnostika, ta pres internet bohuzel neni mozna. Zdravi Jan Novak