Dobrý večer přeji, nevím, kam pořádně napsat, tak snad to bude správně. Jmenuji se Jana a s příte

1 Počet odpovědí:
Dobrý večer přeji,

nevím, kam pořádně napsat, tak snad to bude správně. Jmenuji se Jana a s přítelem se snažíme už přes půl roku o miminko, ale bohužel bez úspěchu. Ano, vím že je možná ještě krátká doba na nějaké vyšetření, ale chtěla bych mít jistotu. Podle mého gynekologa mám krásné vaječníky, ovulace také v pořádku a měsíčky to samé, pravidelné, prostě bez problému. Co se přítele týče, tak on by měl být taky úplně v pořádku, mohl mít i miminko, ale bohužel to nedopadlo, ta osoba šla na interupci. Nebylo to plánované, prostě "náhoda." Snažíme se marně. Kontroluji si plodné dny, kontroluji si ovulaci, piji různé čaje na početí, na těhotenství, dávám nohy nahoru a stále nic. Jsem z toho upřímně strašně zklamaná a už nevím kudy kam. Napadlo mě, že bych třeba mohla být alergická na přítelovi spermie. Když máme pohlavní styk a on ejakuluje, tak do pár vteřin mě to začne svědit a přijde mykóza nebo prostě kvasinková infekce. Kvasinkovou infekci mám pořád, mám jí často. Četla jsem právě, že toto jsou příznaky té alergie. nějakým způsobem řešil. Třeba testy, odběry, cokoliv. Moc Vás prosím, ozvěte se mi. Děkuji Vám. S pozdravem Jana.
Dobrý den,
Půl roku opravdu neznamená nic. Určitě bych se tím nestresoval, což vy dle toho co píšete děláte. To vám moc nepomáhá. Co se týče kvasinek je nutno se snažit předcházet tak, že se budete snažit omezit jednoduché cukry(pozor i pečivo).Dále probiotika,laktobacili a bohatou stráví na zeleninu a ovoce,cereálie. Alergie na sperma bych řešil až to nepůjde tak 2 roky.Pokud by jste chtěli něco řešit vhodné vyšetřit partnerovi spermiogram.Ale jak říkám spíš bych tomu nechal volný průběh a nefixoval se na ovulaci atd.