Dobrý večer, jsem typ člověka který nechodí k lékaři, takže se po většinu léčím doma. Ale za poslední 2 měsíce zhruba, jsem si všimla že s mým tělem není něco v pořádku. Je mi 16 let, trpím nespavostí, bolestí žaludku a častýma nevolnostma, často mě bolí hlava a není den kdyby se mi nezamotala hlava, ale jediná věc která mě nejvíc zaráží je to že mě poslední dobou začalo bolet srdce, a většinou po té bolesti cítím zadušněnost na plicích. Zkoušela jsem hledat na internetu co by to mohlo být a našla jsem že by to mohl být infarkt, trošku mě to děsí, jelikož mi minulej rok na neurologii řekli že mám velkou pravděpodobost prožít infarkt, mrtvici nebo žilní trombozu už takhle mladá, v důsledku dědičnosti po zesnulém otci který zemřel na infarkt. Zajímalo by mě co by to mohlo bejt. Předem děkuji za odpověd'.
MUDr. Alena Remešová
MUDr. Alena Remešová
Pediatr
Orlické Záhoří
V 16 letech to asi nebude infarkt. Vyhledejte svého praktického lékaře a svěřte se mu se svými obavami, jistě vás vyšetří a uklidní.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

  • Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.