Dobrý večer, jsem typ člověka který nechodí k lékaři, takže se po většinu léčím doma. Ale za poslední 2 měsíce zhruba, jsem si všimla že s mým tělem není něco v pořádku. Je mi 16 let, trpím nespavostí, bolestí žaludku a častýma nevolnostma, často mě bolí hlava a není den kdyby se mi nezamotala hlava, ale jediná věc která mě nejvíc zaráží je to že mě poslední dobou začalo bolet srdce, a většinou po té bolesti cítím zadušněnost na plicích. Zkoušela jsem hledat na internetu co by to mohlo být a našla jsem že by to mohl být infarkt, trošku mě to děsí, jelikož mi minulej rok na neurologii řekli že mám velkou pravděpodobost prožít infarkt, mrtvici nebo žilní trombozu už takhle mladá, v důsledku dědičnosti po zesnulém otci který zemřel na infarkt. Zajímalo by mě co by to mohlo bejt. Předem děkuji za odpověd'.
Alena Remešová
Alena Remešová
pediatr
Orlické Záhoří
V 16 letech to asi nebude infarkt. Vyhledejte svého praktického lékaře a svěřte se mu se svými obavami, jistě vás vyšetří a uklidní.

Petr Havlíček
Petr Havlíček
pediatr
Brno
Přeji pěkný den. Infarkt je mimo jiné s ohledem na věk a pohlaví krajně nepravděpodobný. S ohledem na okolnosti doporučuji řešit zmíněné potíže s Vaším praktickým lékařem pro děti a dorost. s pozdravem Petr Havlíček

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

ZnamyLekar.cz © 2019 - Najděte si lékaře a objednejte se