Dobrý večer, je mi 18 a před pěti lety jsem začal mít potíže s penisem. Nejdříve to začalo tak, že

1 Počet odpovědí:
Dobrý večer,
je mi 18 a před pěti lety jsem začal mít potíže s penisem. Nejdříve to začalo tak, že sem při hygieně nedokázala předkožku přetáhnout zpátky přes žalud. V nemocnici mi to dosti bolestivým a řekl bych i docela násilným způsobem vrátili zpátky. Jelikož mi bylo 13 a tuhle bolest už jsem nikdy nechtěl zažít, tak jsem se velmi obával, že se to může stát kdykoliv znovu. Takže jsem nějakou dobu nepřetahoval předkožku, a to až do té doby, než jsem začal mít další potíže, takže jsem navštěvoval lékaře v nemocnici v Brně. Penis jsem si nejdříve mazal jednou mastí (omlouvám, už si nevzpomenu na její název), později mi byla doporučená masta Fungicidin, koupal jsem se také ve vodě s heřmánkem. Dá se říct, že se mi penis uzdravil, ovšem ne úplně tak, jak by mělo. Při kontrolách mi vždy řekli, že to chce jen čas. Bohužel až do dnes to pořadá není ono. Hygienu provádím pravidelně a pečlivě. Celou dobu jsem se bál to nějak řešit, protože se na tu strašlivou bolest stále dobře pamatuji. Rozhodl jsem se ale, že to tak dál nejde, a je nejvyšší čas to řešit. Navíc se mi při erekci nedaří předkožku přetáhnout přes žalud. Poraďte prosím co s tím.

Předem moc děkuji za odpověď
Pěkný večer

PS: Dalo by se fotografie poslat přes mail? Napiště mi jej prosím.
Navštivte urologa, vhodná mast triamcinolom, pokud nebude efekt pak obřízka.