Dobrý den,zápěstí až po prsty na obouch rukách a každou noc-jako kdyby bodalo tisíce jehliček,hned p

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,zápěstí až po prsty na obouch rukách a každou noc-jako kdyby bodalo tisíce jehliček,hned přejde v silné brnění a mravenčení hned na to v obrovskou bolest,prsty a dlan nateklé,stuhlé,nejde hýbat s prstami až po nějaké době,asi 2x se mi stalo,že zápěstí až po prsty byli stuhlé a totálně ledové,ruka,jako kdybych se dotkla mrtvého člověka,3roky léčena na neurologii,lékař nepřišel na žádnou příčinu,karpální tunel není na operaci je slabý a lékař mi řekl,že bohužel mě ty ruky tak asi zůstanou,každou noc mám strašný bolesti přece musí existovat nějaká příčina děkuji za odpoved
1.je třeba konsultovat revmatologa
2.opakovat EMG vyšetření, i malý nález tzv.karpálního tunelu může dělat velké potíže ! Konzultovat nález EMG s neurochirurgem.