Dobrý den, včera 3.5. v 8:00 ráno spadl muj 7 měsíční syn z postele "naštěstí" jen z výšky 40 cm na

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
včera 3.5. v 8:00 ráno spadl muj 7 měsíční syn z postele "naštěstí" jen z výšky 40 cm na koberec. Pád jsem neviděla, byla jsem na záchodě. Vzala jsem ho do náruče, minutku plakal a pak byl v pohodě jako před pádem a hráli jsme si dál. Žádná boule, ani bezvědomí. Asi po hodině jsem si všimla, že mám kapičku krve na pyžamu, jak jsem ho chovala a v levé dírce nosánku měl nepatrné množství již zaschlé krve, ale nic neteklo. Od porodu má na vnější levé straně nosu modřinku,tak nevím, jestli se nějak při pádu poranil z té modřiny nebo by to mohlo být něco jineho. Je to 25 hodin od pádu a malý je pořád ok. V noci jsem ho monitorovala, budil se jen na kojení. Ted když je ten coronavirus, tak jsem nechtěla nějak zatěžovat zdravotníky, když mu nic není. Myslíte, že jsem měla jet raději k lékaři?
Ne, určitě vzhledem k pohodě Vašeho syna doteď se o nic závažného nejedná, kdyby jste s ním jela, tak byste se akorát |Vy nebo on ještě nakazili.