Dobrý den, už skoro 2 roky kourim marihuanu, posledni pulrok v podstatě denně, ale včera se mi ně

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,

už skoro 2 roky kourim marihuanu, posledni pulrok v podstatě denně, ale včera se mi něco stalo a zajímalo by mě co to bylo.. Dal jsem si před spanim asi 0,2g bong a citil jsem se v podstatě stejně jako vždycky.. umyl jsem bong, napil se, zasel si na zachod atd. a cca 30 minut po koureni jsem si šel lehnout.. prikryl jsem se peřinou a najednou se mi celé tělo rozklepalo, všechny svaly mi ztuhly (až to dost bolelo), vsechny části těla začaly škubat a neslo to zastavit a asi hodinu to prerusovane běželo, měl jsem pocit ze umiram, pokoj vypadal jak z nějakého hororu, ale náladu jsem měl pořád docela dobrou.. polykání bolelo a bylo dosti obtížné a dychat bylo taky těžší. Dnes je zase všechno v normalu. Mnozstvi marihuany ani nebylo nijak vysoké, normálně kourim daleko víc najednou.. dřív jsem chodil k psychiatrovi kvůli socialni fobii a depresím, ale deprese už nemám a před kourenim jsem ani nebyl nijak ve stresu.. prostě to prislo z niceho nic. Má cenu navstevovat doktora? O co se mohlo jednat? Marihuanu planuju uzivat dál, může to prejit v něco horsiho? jiné drogy (ani alkohol, tabak, kafe) neuzivam. Děkuji za odpověď.
Dobry den.
Budte v klidu. To, co jste prozil, je u chronickeho kuraka marihuany vcelku caste, zejmena narazi-li na silnejsi a kvalitnejsi model. Obvykle se s postupem casu tyto stavy vyskytuji casteji, prohlubuji se a prodluzuji a pribude nejspis trocha ci vice stihomamu. Hlavne ze vas prestaly trapit deprese a socialni fobie, protoze, az se vase zvlastni stavy poradne rozvinou a odvezou vas na psychiatrii k hospitalizaci s paranoidni psychozou, vubec byste si to tam pro tu depresi neuzil a taky by vám kvuli socialni fobii nebylo dobre na viceluzkovem pokoji a pri skupinove terapii. Drzim vam palec, abyste kyzeneho stavu dosahl co nejdrive a abyste si nasledne sve dobrodruzstvi poradne uzil. Nekoho by mozna mohl od dalsiho uzivani odradit fakt, ze nasledna lecba toxicke psychozy je zdlouhava a nakladna, ale tim se trapit nemusite, protoze ji hradi zdravotni pojistovna.
Hlavne, ze vas netrapi partnerske ci dokonce pracovni starosti ci otazka, jak smysluplne nalozit se zivotem. To byste na tom byl podstatne hur.
K psychiatrovi nespechejte, az prijde cas, odvezou vas k nemu.
S pozdravem
Dr. Frantisek Matuska