Dobrý den, už nějaký čas trpím pálením špičky jazyka a menší necitlivostí prstů u nohou a někdy také

5 Počet odpovědí:
Dobrý den, už nějaký čas trpím pálením špičky jazyka a menší necitlivostí prstů u nohou a někdy také i na rukou.Praktický lékař provedl vyšetření, kde ani na krevních testech nebylo nic shledáno. Byl jsem na rtg krční páteře, kde bylo zjištěno její zablokování, a doporučena rehabilitace, na které jsem zatím nebyl. Děkuji mnohokrát za odpověď. S pozdravem
Dobrý den, pálení špičky jazyka jen málo odpovídá na blokádu krční páteře. Zde může být jiný zdroj, který by měl být dále dovyšetřen. Pokud se týká necitlivosti prstů, s blokádou krční páteře může mít souvislost. Doporučuji rehabilitaci navštívit, aby Vás daný fyzioterapeut vyšetřil a stanovil terapii. Přeji hezký den, s pozdravem Švarcová