Dobrý den, už delší dobu trpím problémem s přetažením předkožky při ztopořeném penisu. Byl jsem u d

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
už delší dobu trpím problémem s přetažením předkožky při ztopořeném penisu. Byl jsem u dvou urologů a oba mi potvrdili, že se nejedná o krátkou uzdičku. Co je ovšem příčinou mi ani jeden neřekl. První urolog mi doporučil mast, která trochu pomohla, nicméně problém zcela nevyřešila a pak mě poslal za jiným urologem. Druhý urolog (primář) si penis prohlédl ale řekl, že bez nějakých fotek či čehokoliv nedokáže posoudit, co je špatně. Fotky či video by nebyl problém ale pán primář si stál za svým, že stejně tohle vyřeší jen obřízka (i přes to, že sám nevěděl přesně o co jde, nicméně nevypadal, že by ho to nějak zajímalo). Obřízku prostě nechci. A jak bych tedy problém sám popsal? Při neztopořeném penisu nemám žádný problém a vše je jak má být. Ovšem při ztopořeném penisu problém začíná. Předkožku maximálně stáhnu po žalud a to ještě musím pomalu a opatrně. Osobně mi přijde, že na vrchním místě předkožky je kůže méně elastická a špatně se natahuje a to po celém obvodu. Víc u toho asi posoudit nemůžu. Jsem už trochu zoufalý, protože obřízku opravdu nechci a nevím, na koho se obrátit a jestli opravdu jde tento případ řešit i jiným způsobem a to mastí či plastickou operací, při které bych se nemusel zbavovat předkožky. Předem děkuji za jakoukoliv radu.
Zkuste triamcinolom mast , mažte 3 měsíce, pokud nepomůže je řešením částečná obřízka.