Dobry den, tento rok som bola 4krat na testoch RRR a TPHA a boli negativne ale ide o to ze som bola

1 Počet odpovědí:
Dobry den, tento rok som bola 4krat na testoch RRR a TPHA a boli negativne ale ide o to ze som bola prva krat od rizika az po 13tich rokoch a chcem sa vas opytat ci by sa v ziadnom pripade nemohlo stat ze by za tolko rokov tie protilatky vymizli lebo sa stale bojim. Pytala som sa na to uz viacerych doktorov a vacsina povedala ked to doposial nebolo liecene ze tie protilatky by tam boli stale a ze je jedno kolko je to rokov tak neviem. Bojim sa preto ze uz nemozem nic robit a nikto ma nebude liecit kedze vysledky mam negativne alebo ak existuju este nejake ine testy alebo nieco co by to preukazalo a mala by som 100percentnu istotu ze som v poriadku. Uz 12rokov ma trapia vyrazky ale chodim k dermatovenerologicke a ta mi povedala ze to mam folikulitidu a ze pri syfilise to vyzera uplne inak. Uz som z toho zufala a neviem co mam robit. Bojim sa ze doplatim na svoju hlupost ze som neisla na tie testy hned ale okrem vyrazok som nemala ziadny problem tak som to neriesila a dala som si robit len testy na hiv ktore boli negativne a na to druhe az teraz. Uz mi nikto nechce pomoct ani ma vypocut tak mi prosim pomozte. Neviem ci mi na to moze pomoct urolog, dermatolog alebo gynekolog. Dakujem
Dobrý den, nejasné nálezy u pohlavně přenosných nemocí je nejlepší řešit cestou Infekční kliniky na Bulovce, s pozdravem Friedova