Dobrý den, stydím se to vůbec psát a ptát, ale myslím, že potřebují odbornou pomoc. Jsem 18 dnů po p

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, stydím se to vůbec psát a ptát, ale myslím, že potřebují odbornou pomoc. Jsem 18 dnů po porodu. Mám rok a 3 měsíční dítě a teď druhé. Problém je, že jsem strašně alergická na nepořádek. Musím doma mít všechno uklizené. S jedním dítětem jsem to zvládala s dvěmi už ne a strašně mi to leze na nervy. Nevím zdali mám nějakou poporodnickou psychozu nebo jsou to jen hormony, ale mám pocit, že jsem neschopná, špatná máma, selhávam jako žena. Někdy jak začnou obě děti brečet přeji si aby to skončilo, jsem u okna a říkám, že když zkočím všechno bude ok, ale pak se uklidním po tom co se ubulim, že kdo by se o děti postaral. Někdy jak brečí oba mám sto chutí dát facku velkému. Bojim se hlavně abych v záchvatu vzteku neublížila dětem. Miluji sve děti nade vše, stydím se to říct rodině, abych o děti nepřišla. Existuje nějaká psychiatricka poradna online, nevim doma jak bych vysvětlovala, že jdu někam na hodinu dvě a hlavně vím, že pomoc potřebují, ale nevím jak to rodině sdělit. Děkuji moc krát za odpověď .
Dobrý den, určitě třeba i s dítětem v náruči navštivte psychiatra. Problémy jako máte Vy nejsou vzácné. Bínová