Dobrý den, s páteří mám problémy od svých 12 let /léčena v Luži Košumberku/, M.B.Scheurmann, zúžený

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
s páteří mám problémy od svých 12 let /léčena v Luži Košumberku/, M.B.Scheurmann, zúžený páteřní kanál . Nikdy jsem už nebyla bez bolesti V 19 letech ZPS , ve 42 letech úraz krční páteře.Co denně prožívám, to bych nepřála nikomu. Nově diagnostikována fibramyologie, necítím si celého člověka, je mi snad 100 let /58/ ....
moje reumatoložka i neuroložka, mi doporučili pomoc hledat jinde, že tuto nemoc neléčí.
KAM SE , prosím , MÁM OBRÁTIT ? POtřebuji pomoc, ne "divné oči na chronického stěžovatele a hypochondra" kterým jsem NIKDY NEBYLA - naopak, snažila jsem se , že dokážu i postižená víc než zdraví ..... :-( Jsem v PID Děkuji
Oblast Jižní Morava, či Východní Morava, děkuji za radu
Vhodná i rehabilitace.