Dobrý den, první měsíc beru antikoncepci a mam každý den červený až hnědý výtok, je to v pořádku?

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, první měsíc beru antikoncepci a mam každý den červený až hnědý výtok, je to v pořádku?
Děkuji za odpověď
DD
pokud jste začala užívat 1 tbl 1.den menses tak je to velmi obvyklý jev. nic to neznamená jste plně chráněná jen se jedná o nepřijemnost jež by již další cykllus neměla být, Já osobně doporučuji při zahájení užívání kontracepce začit s první tbl až 4.den menses- dále již užívate dle schematu 21-7dní pauza -21- 7 dní pauza ...
zdravím R.šimek