Dobry den prosím o radu,mam problémy s bolení zad,uz asi rok me to trápí a nevím co s tím,beru magne

1 Počet odpovědí:
Dobry den prosím o radu,mam problémy s bolení zad,uz asi rok me to trápí a nevím co s tím,beru magnesium a jeste tabletku jednu na uvolnění svalu na večer,ale vubec to nepomáhá a mam 10 měsíčního syna kterého zvedam,ale ne moc často.Zada me boli tak ze mi jakoby do nich někdo vrtal vrtackou a nevím co to muze byt a dost často se mi jakoby točí a bolí me i pod pazemi a nejde zjistit proč me to bolí a nezabira nic a teď jsem mela antibiotika na zánět močového mechyre a to mě ty záda uplne boli po dobrani antibiotik a dokonce me i kolem v jednom místě boli a jsem porad strašně unavena a taky jsem zjisila ze me hodně záda boli i týden před a týden po menstruace a jeste chodím často na záchod v noci na malou stranu ,můžete mi poradit nebo na koho se mam obrátit kdo by me celou komplet vysetril a jsem po císařským porodu jestli to ma souvislost ať vite a jeste trpím suchým okem a objevil se mi i ekzem na lokte pravym a beru ted i tabletky na tlak 0,5mg rano jeste,dekuji moc za odpověď naschledanou.
Zdravím, objednejte se k rehabilitačnímu lékaři, který určí další postup, s pozdravem Dr.Kresová