Dobrý den. Prosím o doporučení na specializaci, kliniku, nebo rovnou i konkrétního lékaře. Třetím

3 Počet odpovědí:
Dobrý den. Prosím o doporučení na specializaci, kliniku, nebo rovnou i konkrétního lékaře.
Třetím rokem řešíme s maminkou její zdravotní stav. Dostává jakési záchvaty s odstupem přibližně 30-50 dní, se silnou ukrutnou bolestí v levém podžebří. Zvrací a někdy den na to zežloutne kůže a bělmo. Byla na všech vyšetřeních. Gastro, sono, magnetická rezonance břicha, CT břicha. Žádný nález. Vysoké jaterní testy. nevíme kam se již obrátit. Řešíme analgetiky (algifen) doma a sledováním životních funkcí, když záchvat probíhá. Děkuji
Takže zbývá buď nějaký proces v pateřním kanálu hrudní pateře - výhřez meziobratlové plotny, nádor, cysta nebo přehlédnuté poranění v této oblasti s tím, že příčinou by bylo postižení nervového kořene. Druhá možnost je Borrelioza nebo jiná neuroinfekce.