Dobrý den, přítel má už od střední školy migrénou. Tento týden (po třetí v živote) se mu přihodila n

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, přítel má už od střední školy migrénou. Tento týden (po třetí v živote) se mu přihodila následující událost. Kromě bolesti hlavy, došlo i k mravenčení konečků prstů s doprovázenou ztrátou řeci (nemůže si vzpomenou na názvy obyčejným věcí, doba rozpomínání je cca 30 minut) a ztrátě zraku, kdy vidí jen na jedno oko. Daná situace mě zklidňuje, vzhledem k tomu že mu je 25 let. Děkuji za odpověď.
Dobry den, chápu dobře, že potíže již odezněly a jsou vždy přechodně při migréně? Pokud ano, navštěva neurologa k objednání. Pokud trvají - t.j. přítel má nyni stále potíže s viděním do jedné strany, poruchu řeči ap, pak vyšetření nejlépe zítra.