Dobrý den, před rokem jsem měla poprvé zánět moč.měchýře a za půl roku znova,vše přeléčeno.Nedávno m

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, před rokem jsem měla poprvé zánět moč.měchýře a za půl roku znova,vše přeléčeno.Nedávno mě opět píchalo v podbřišku,proto jsem si v lékarně koupila diagnostické papírky na moč a každý den měřím a pokaždé mi vyjde krev v moči,poté jsem šla k lékaři a ten mi udělal opět test papírkem a vyšla krev na tři křížky +bílkoviny.Další den jsem byla odevzat sterilní moč (na vyšetření v laboratoři-krev,bílkoviny,leukocyty atd +bakterie) a vše vyšlo negativně.Za pár dní jsem si byla na své náklady opět vyšetřit moč a opět vše negativní (přitom ten samý den + každý jiný den krev v moči dle papírku)Jak je tedy možné,že mi každý den vychází na papírkovém testu krev v moči a při tom v laboratoři je vždy vše negativní?čím to může být způsobeno?(netestuji v období menstruace a nádobu na moč mám řadně umytou čistou vodou) Moc děkuji za odpověď
Máte pravděpodobně chlamydiovou nebo ureaplasmatickou infekci močových cest, nález v moči tomu odpovídá, navštivte urologa, který vás otestuje na tyto nemoci.