Dobrý den, Před měsícem mě začlo bolet v boku nad zadkem při sezení v autě či u počítače. Bolest za

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Před měsícem mě začlo bolet v boku nad zadkem při sezení v autě či u počítače. Bolest začne kolem 10-15 minut a nepřestává. První jsem si myslel že to je od ledvin, protože bolest byla nejhorší vždy další den po alkoholu a i v poslední době chodím častějš na malou. Šel jsem tedy k obvoďákovi který mě poslal na rehabilitace, že to je sedací nerv. Lékař na rehabilitaci mi řekl bez jakéhokoliv vyšetření plotýnka. Chodil jsem tedy 3 týdny na nahřívaní, elektřinu a jakési natahování páteře. Ale bez úspěchu, spíše se to zhoršilo a přidala se bolest vystřelující do kotníku.. nevím co mám tedy dělat. Nevíte si rady? Děkuji
Dobrý den, bylo by dobré doplnit další vyšetření - ať už neurologické nebo případně rentgen páteře. I pokud by to byl výhřez ploténky, je důležité vědět, že se jedná o vratný stav. Může se stát, že i správně vedená fyzioterapie vede k přechodnému zhoršení, nicméně bez dalšího vyšetření se nedá přesně říci, co může být příčinou vašich obtíží.

Krásný den
Mgr. Eva Procházková