Dobrý den, Před měsícem jsem byl u chirurga, který mi operoval pilonidální sinus s abscesem evakuoval hnis .. propráchl H2O2 a Braunolem a do toho mi dal rukavicový dren a zakryl mi to Po pár dnech mi dren vyndal a po pár kontrolách se zdálo, že vše je v pořádku hojilo se to po pár kontrolách už jsem již nemusel chodit za chirurgem a asi uplynul měsíc od té operace a najednou mi občas začlo to místo bolet byla to taková ostrá bolest, která po pár vteřinách zmizela. Dnes mi to místo občas bolí a při chození svědí. Myslím si že se to hojí ale radši bych se chtěl zeptat jestli mám jít znovu na kontrolu nebo jestli mám ještě pár týdnu počkat.
Karel Tejnora
Karel Tejnora
Česká Lípa
Neoperoval - jen otevřel postranní absces - sinus tam máte dále a bude recidivovat. Navštívt ho znova a odstranit vlastní sinus. Lze i ambulatně.

Kamil Veselý

Dobrý den,soulasím s MUDr.Tejnorou. MUDr.Zbyněk Dvořák Chirurg Praha

Vladimír Němec
Vladimír Němec
Praha
Když nevidím, tak nechci dělat závěry, ale nejspíš to bude chtít radikální operaci sinu.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2019 - Najděte si lékaře a objednejte se