Dobrý den před 2,5 měsíci jsem požil strašně velké množství mdma které je v takovém množsví neurotox

1 Počet odpovědí:
Dobrý den před 2,5 měsíci jsem požil strašně velké množství mdma které je v takovém množsví neurotoxická pro CNS,zvyšuje hladinu neurotransmiterů a chování cév.Celý den mě bylo špatně ,nemohl jsem močit 4 hodiny,závratě a strašne mi zčervenal obličej na pár hodin .Druhý den mi začalo pískat v hlavě a začala nespavost spal jsem 1hodinu.Přestal jsem cítí absolutně ůnavu.Od té doby 2-4h denně i s probouzením ..Už to trvá 2,5 měsíce spánek 1-4h max.O vánocích se pískání 3x zhoršilo a pulzuje 2x mě brněla půlka těla a dále končetiny .ORL negativní. MR bez nálezu.Krev zvýšená funkce štítné žlázy v pořádku..Z nemocnice doporučení na vyšetření EEG,Endokrinologie a další.Neurolog vyšetření nenapsal.Dostal jsem pouze spoustu Trittico Ac beru ho 1,5 měsíce a zolpidemu.To neřeší příčinu..Nepomáhá nespím.Takže tinnitus,nespavost,zhubnul jsem fialová oční víčka přesto necítím ůnavu jako by zmizela ani unavené oči a to pískání dost je nahlas spíše blíže k očím než z uší.. .Stisknu zuby a tinnitus se zesílí v oblasti mezi ušima a očima i u spánků spojené s tlakem..Jakoby v nervech.Zubní také vyloučeno..Prostě se asi něco poškodilo CNS?Nervy?Cévy?Autoimunita?Infekce?Jaké by jste doporučili další vyšetření? L.Punkce?Nekouřím,nepiju ani neberu drogy tohle byla stašná blbost a bojím se už 4 dny mě opět brní nárazově končetiny v leže i obličej..Děkuji za odpovědy