Dobry den , potrebuji udelat crown lenghtening na zubu 18 a 31 . Kolik by to stalo ? Jsem pojistena u VZP .
Dobrý den, ano můžeme ale cenu nevím, běžně to neděláme. Musí na to byt důvod, u zubu 18 důvod nevidím.

nejprve by bylo vhodné přijít na vstupní prohlídku, kdy zhodnotím vaši situaci a stanovíme spolu léčebný a cenový plán.Hezký den
Dobrý den, jestli jsem vás pochopil zpravně na 18 zubu potřebujete seřiznout sliznice nad korůnkoou. A na 31 akurat crown lenghtening. Ohledně cen je těžko řict, vše zaleži od situace. Ale já mam specialní nástroj co vám to uděla proudem, a ne skalpelem. Tim padem, bude hezší výsledek a lepší hojeni. Ale když mate VZP, tak to skoro nic nebude stat. Mužete se objednat na prohlidku.