Dobry den , potrebuji udelat crown lenghtening na zubu 18 a 31 . Kolik by to stalo ? Jsem pojistena

3 Počet odpovědí:
Dobry den , potrebuji udelat crown lenghtening na zubu 18 a 31 . Kolik by to stalo ? Jsem pojistena u VZP .
Dobrý den, ano můžeme ale cenu nevím, běžně to neděláme. Musí na to byt důvod, u zubu 18 důvod nevidím.