Dobrý den, potřebuji lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel a můj

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
potřebuji lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel a můj praktický lékař je dlouhodobě nedostupný a náhradní lékař mi ho nechce potvrdit. Jak mám postupovat? Může mi ho vydat pouze můj praktický lékař nebo jakýkoliv jiný?
Děkuji
může, ale musí mít k dispozici vaši kompletní dokumentaci, nebo by si musel ověřit, třeba na pojišťovně, že jste nebyl léčen pro nějaké závažné onemocnění, které by řízení vylučovalo, samozřejmě může vás každý lékař odmítnout, protože nechce riskovat nějaké komplikace a případné soudní tahanice, kdyby se něco stalo... takže může na sebe vzít takovou zodpovědnost, ale také nemusí.