Dobrý den. Po jízdě sportovním automobilem, po prudké akceleraci jsem pociťoval nevolnost a pocit na
Dobrý den. Po jízdě sportovním automobilem, po prudké akceleraci jsem pociťoval nevolnost a pocit na zvracení. Nyní, po třech dnech, mám, i přes medikaci hypertenze, stále vysoký tlak. Cca 165/100. Může toto být důsledkem a případně za jak dlouho se tělo srovná ? Děkuji, s pozdravem J.M.
0 odpovědí
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.