Dobrý den, jedná se o 81 letou seniorku, která byla celý život aktivní. Ještě na podzim jezdila na k

Dobrý den, jedná se o 81 letou seniorku, která byla celý život aktivní. Ještě na podzim jezdila na kole a chodila pracovat na pole. Od listopadu začla silná bolest zad v kříži. Po návštěvě doktora, který udělal RTG, byl závěr takový, že bolest už je od stáří a není tam žádný zavažnejší nález. Seniorka se tedy smiřila s bolestí a fungovala dale než se pred cca 2 dny objevila necitlivost v nohou. Prirovnala bych to k občasnému vypnutí funkce nohou. Kdy se ji pak nohy podlomí a ona spadne. Rekli nam, ze by mel babicku videt neurolog. Moje otazka zni, zda babičku vzít hned do nemocnice na urgentni prijem nebo pockat jeste tyden na zadanku a pak objednat k neurologovi ( pravdepodbne az za nekolik tydnu) mame strach aby to nebyl nejaky nerv a ona zbytecne znovu neupadla a nezpusobila si dalsi zranění. Nebo zda se jedna o projevy starnuti a neni nitne na to spechat. Děkuji

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.