Dobrý den, bolí mě v dolní části zad a jakoby to jde do kostrce a večer při lezení mě bolí ve stehne
Dobrý den, bolí mě v dolní části zad a jakoby to jde do kostrce a večer při lezení mě bolí ve stehne spíše z boku a na přední straně.MR mám až 17.7.Co to může být?Nevím zda to může být nerv utlaceny či jiný problém.Kdyz přes den chodím,je to mnohem lepší. Děkuji
0 odpovědí
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.