Dobry den, pisali ste mi na moj dotaz ze nejasne nalezy u pohlavne prenosnych ochoreni je najlepsie

2 Počet odpovědí:
Dobry den, pisali ste mi na moj dotaz ze nejasne nalezy u pohlavne prenosnych ochoreni je najlepsie riesit cestou infekcnej kliniky ale ako som vam uz pisala tie testy RRR a TPHA mi robili minuly rok az 4krat a boli negativne tak boli jasne podla lekarov co mi robili tie testy len som bola na tych testoch az po 13tich rokoch od rizika prvy krat a teraz sa bojim ze by tie protilatky mohli za tak vela rokov vymiznut ale viaceri lekari mi povedali ze keby som mala tu chorobu tak som mala v tele pamatove protilatky ktore sa nedaju nijako odstranit ani potlacit a ze by to na 100percent bolo vidiet v testoch. Ale chcem sa vas opytat ci by mi na tej infekcnej klinike urobili aj nejake vysetrenie cim by sa to preukazalo alebo len tie iste testy. Primarka dermatovenerologie mi povedala ze okrem testov sa uz nic nerobi a ze ked to mam negativne tak tu chorobu nemam ale ja chcem mat istotu a neviem co este mozem urobit. Chcem vas poprosit ci by ste mi mohli dat odpoved co najskor. Dakujem
Dobrý den, přesný rozsah vyšetření vám řeknou přímo na Infekční klinice, s pozdravem Friedová