Dobry den pani doktorko, Chtela bych se zeptat jestli mate zkusenosti v provedeni hysteroskopii? Mela jsem uz 2-krat hysteroskopii, ale polypy furt rostou. A ta posledni hysteroskopie byla nejaka velmi neuspesna - zacali se mi tmavo-hnede spineni hnedka po hysteroskopii. Takze hledam zkuseneho a profesionalniho doktora. Dekuji

MUDr. Petr Holý
Gynekolog
111 názor

Dobrý den, je nutné rozlišit, zda vám byla provedena diagnostická či operační hysteroskopie? Bylo by vhodné Vás vyšetřit a dále stanovit další postup. S pozdravem Holý.

MUDr. Hynek Kudělka
Gynekolog
56 názor
Karviná
Objednat se

Dobrý den, je důležité zhodnotit jaká byla technika provedení odstranění polypů v minulosti. Je nutné vyšetřit Vás a stanovit nejlepší postup s ohledem na mnoho anamnestických údajů, které z Vaší otázky nejsou jasné. S pozdravem Kudělka, Ostrava

Specialisté na léčbu hysteroskopie

Martina Nováková