Dobrý den, paní doktorka mi zjistila málo železa v krvi, řekla mi skoro anemický stav. Mám pocity na

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, paní doktorka mi zjistila málo železa v krvi, řekla mi skoro anemický stav. Mám pocity na omdlení, občas bušení srdce, bolí mě stehna a záda, nechuť k jídlu. Může být vše od nedostatku železa? Mám dvě malé děti. Je to nepříjemné. Dostala jsem 1x denně Sorbifer Durules. Beru ho ráno na lačno, zepiju vodou s citronem a za hodinu snídám. Vstřebá se takhle nejlépe? Předem děkujiza odpověď Markéta
Dobrý den, při užívání železa postupujete zcela správně.Potíže, které popisujete mohou být způsobené anemií, pokud budou trvat i po úpravě hodnot krevního obrazu, bude nutné zvážit i jiné příčiny a případně doplnit další vyšetření.