Dobrý den pane doktore. Měla bych dotaz. Již nějakou delší dobu, např: rok a půl se mi motá hlava. N

2 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore. Měla bych dotaz. Již nějakou delší dobu, např: rok a půl se mi motá hlava. Nejdřív to bylo jen občasné, ale teď je to opravdu často, je to každý den. Byla jsem na vyšetření na ORL tam se na nic nepřišlo, tak jsem byla u neurolog, ten ale nic nezjistil, ještě mě čekají rehabilitace ale to je na tu krčí páteř, ale myslím si, že jen tou páteří to nebude. Nemohl by jste mi poradit, k jakému lékaři ještě jít? Je to opravdu nepříjemné a hrozně to znepříjemňuje život, i když jdu ven na procházku tak mám špatnou rovnováhu a opravdu se pořád motám, i když jsem třeba jen doma, nebo na nákupu, je jedno kde jsem.
Byla bych opravdu moc vděčná za jakoukoliv pomoc. Děkuji moc.
Z. H.
Zdravím, při motání hlavy vhodné navštívit neurologa.
Dr.Kresová