Dobrý den, od dubna 2017 beru hormonalní antikoncepci. Ačkoliv se stravuji zdravě a mám mnoho pohyb

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,
od dubna 2017 beru hormonalní antikoncepci. Ačkoliv se stravuji zdravě a mám mnoho pohybu, jsem čím dál víc objemnější i těžší a postupně se do oblečení nevejdu. Na nohou se mi objevila poměrně silná celulitida (na to , že je mi pouze 18 let). Celé tělo se mi zdá nateklé a prostě je to velmi nepříjemné. Piju 2,5-3 litry denně, solím minimálně. Myslíte, že by se ento problém tyká hormon. antikoncepce? Je možné, že se to projevuje takhle postupně a zhoršuje se to? Doporučujeet mi jej vysadit? Moc děkuji za odpověd.
Dobrý den,
je možné že tento problém se týká antikoncepce. Je to individuální. Doporučuji navštívit Vašeho gynekologa a zkonzultovat s ním změnu HA.