Dobrý den, od 16 let mám kameny ve žlučníku, bohužel mi byli zjištěny až v 18 letech. Po zjištění js

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, od 16 let mám kameny ve žlučníku, bohužel mi byli zjištěny až v 18 letech. Po zjištění jsem byla hospitalizovaná v nemocnici kdy mi byla nabídnuta operace odstranění žlučníku. Operaci jsem musela odmítnut kvůli škole, jsem v maturitním ročníku a nemůžu si dovolit tolik chybět. Protože mi bylo řečeno, že kvůli mé mnohočetné cholecystolithiaze by doporučovali laparotomickou operaci. Chtěla bych se zeptat jestli by byla možnost zařídit operaci v jiné nemocnici? A za kým a kam bych měla jít? Předem děkuji za odpověď a přeji příjemný den.
Určitě je možné jít do jiné nemocnice. Je potřeba vzít si dosavadní vyšetření a zajít na příslušnou chirurgickou ambulanci a domluvit si termín. Upozorňuji, že objednací doby jsou od 2 týdnů až třeba do roku i déle, záleží na nemocnici.