Dobrý den, nechci uvádět svoje jméno aby bylo nějak na této stránce, ale mám menší problém.Je mi 17

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, nechci uvádět svoje jméno aby bylo nějak na této stránce, ale mám menší problém.Je mi 17 let a už pár let mám zahnutý penis na levou stranu, stydim se o tom mluvit takže bych měl trauma kdybych stim musel k doktorovi ale snad bych to nějak přežil.Jde o to že mám zahnutý penis na levou stranu, a taky když třeba mi ho přítelkyně vyhoní nebo já sám tak po prvním výstřiku mě začne bolet žalud a už se mi nechce postavit, až za nějakou dobu to zas jde, proste když si ho vyhoním tak se vystříkám a pak to bolí-žalud.A taky mám ten penis zahnutý, mám taky strach aby to nebránilo v sexu abych neskončil hned po prvnim výstřiku.Je to zcela normální? nebo je to nějaká vada?Předem děkuji za odpověď.
Problém je v obalech penisu, většinou je nutný stav dořešit operačně ve specializovaném centru fakultní urologie.