Dobrý den, nad penisem se mi cca před týdnem udělaly malé načervenalé fleky, postupně začli svědět,

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, nad penisem se mi cca před týdnem udělaly malé načervenalé fleky, postupně začli svědět, pálit a růst. Teď už tím mám pokrytou velkou část kůže pod ochlupením. Vypadá to skoro jako lupénka. Je to hrozně zarudlé, občas po koupání to vypadá dokonce jako modřiny. Je to popraskané a chvílemi to dokonce i bolí. Myslel jsem, že to zmizí samo, že je to jen nějaká vyrážka, ale roste to hrozně rychle. Poradíte mi prosím, co s tím dělat? Případně alespoň co to je a čím to mazat nebo jestli to nemazat vůbe.. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den,

Na tohle je nutná konzultace. Prosím objednejte se k nám na kliniku k MUDr. Votrubové, která určí diagnózu a správnou léčbu.

Děkujeme,
Premier clinic