Dobrý den, můj dotaz se týká očkování hexavakcínou. Můj syn byl minulý rok očkován 3x vakcínou Infar

6 Počet odpovědí:
Dobrý den, můj dotaz se týká očkování hexavakcínou. Můj syn byl minulý rok očkován 3x vakcínou InfarixHexa, čtvrtá posilující dávka mu byla aplikována včera. Lékařkou mi bylo sděleno, že s ohledem na to, že od nového roku se může očkovat pouze vakcínou Hexacima a InfarixHexa již nebyl k dispozici, bude (a následně také byla) synovi podána vakcína Hexacima. Chci se tedy zeptat, zda tento postup je v pořádku a zda není problém v tom, že k přeočkování byla použita jiná vakcína, než která byla použita k základnímu očkování, popř. jaké zdravotní komplikace tímto postupem mohou nastat. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, očkovací Latky jsou stejné, akorát každá od jiného výrobce, dítě mělo být očkován infanrix hexa, ale pokud Infanrix hexa nebyl k dispozicí tak páni doktorka postupovala správně dle metod. postup platný od 1/2018
s pozdravem