Dobrý den, Minulý týden ve středu, mě začala bolet záda, od krku do půlky zad. Šla jsem tedy na neu

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Minulý týden ve středu, mě začala bolet záda, od krku do půlky zad. Šla jsem tedy na neurologii, kde mi sestra píchala nad zadek do boku kombinaci Dolmina + Muscoril. Injekci jsem ani necítila. Po této jedné aplikaci bolest byla slabší, avšak stále přetrvávala, tudíž jsem šla druhý na další injekci. Byla tam jiná sestra, od které injekce do stejného místa bolela. Záda bolet přestala, ale od toho dne, jsem začala pod místem vpichu cítit táhnutí ve stehně, při určitých pohybech, brnění ve stehně a když se štípnu do toho stehna, skoro vůbec to necítím. Když déle ležím a zvednu se, najednou se mi v celém stehně rozleze palčivá bolest a musím chvíli zůstat sedět, než to přestane. Dnes jsem s tímto problémem byla na neurologii, kde mi tyto injekce byli aplikovány a od sestry mi bylo řečeno, že to neví a že neví co s tím. Mám strach, že mi tento stav zůstane do konce života, je to strašně nepříjemné a při tom vstávání po delší době hodně bolestivé. Můžete mi prosím poradit, co to může být, co s tím a jak postupovat? Moc děkuji.
Krásný den.
Důkladné neurologické vyšetření lékařem neurologem,rtg pateře,event.MR vyšetření.Může se jednat i o tříselnou kýlu.