Dobrý den, minulý týden jsem prodělala bakteriální angínu, ATB zabrala velice rychle (2xAzitrox jse

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
minulý týden jsem prodělala bakteriální angínu, ATB zabrala velice rychle (2xAzitrox jsem dobrala před 3 dny), ještě trochu povlaků na jedné straně krku mám, jinak už nic. Měla bych v tomto případě jít na test COVID-19. Mohly by proběhnout tato dvě onemocnění najednou??? Nebo se bakteriální a virové onemocnění současně vylučuje?
Děkuji za odpověď.
Dobrý den, pokud vám váš lékař diagnostikoval angínu, nasadil antibiotika na angínu a po léčbě se ulevilo, pak jste s největší pravděpodobností opravdu prodělala angínu. Pokud jste nebyla v kontaktu s nikým Covid pozitivním, nevidím k testu na Covid důvod.