Dobrý den, mám trochu větší problém s koleny. Hodně doktorů se již dohadovalo co s tím mám. Poslední

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám trochu větší problém s koleny. Hodně doktorů se již dohadovalo co s tím mám. Poslední diagnoza od ortopeda zněla: vrozená vada nejspíše u obou kolen (deformace kloubu - a artritída 2 stupně) nikdo vám s tím nic neudělá jen to je otázka času kdy si už na nohy nestoupnu. Proto sháním ortopedy který se v tom více vyznají zda jde opotřebování kloubů zpomalit případně operativně dát do kupy. Koleno mě bolí každý den, v práci ho namáhám ve vynucených polohám v kterých během dvou hodin malinko oteče a vytvoří se voda, po té mě tahají všechny šlachy nebo vazy v kolenu, sotva ho ohnu, píchá mě v něm. Jinak v normálním stavu mi vrže (je to cítit i přiložením ruky) a píchá mě v něm natolik že nemohu s ním chvilku ani pohnout. Pomalu se to zhoršuje a já bych ráda zkusila najít cestu z této každodenní bolesti. Předem děkuji za odpověď. :)
dobrý den, jsem Vám k dispozici, rád Vás vyšetřím a pokusím se pomoci. JD